FOTO JHL na Zonerama

Partner Play-off

Partner kan. bodování

Web účastníků JHL


kopidlno

 

 

Dnes by končila letošní sezona JHL

Poměrně smutné datum si dnes, 28. března, prožili hráči a příznivci JHL. Tento den totiž měla končit sezona 2020-21 Speditrans Jičínské hokejové ligy.

Jak všichni víme, jedná se jen o hypotézu. Sezona totiž byla "násilně" ukončena již v neděli 11. října, a to po neúplném 1. kole! Z původně slibovaných 14 dní se stal měsíc, poté dva a za své vzaly i naděje na restart před Vánoci. To se na ledovou plochu dostali alespoň děti, ale i jejich radost vydržela jen 10 dní.

A tak nezbývá než uzavřít tuto prazvláštní "sezonu", tedy pokud o ní vůbec můžeme takto vznešeně hovořit. Symbolicky v tento datum uveřejňujeme "Konečnou zprávu o JHL 2020-21", tedy něco jako Ročenku. Najdete v ní všechna odehraná utkání z této sezony, a to včetně Novopacké Hobby ligy, která se měla hrát také v naší režii.

Já osobně věřím, že tato podivná etapa historie se brzy stane minulostí a od podzimu (možná ještě v srpnu) se budeme moci vrátit na ledovou plochu, a to bez strachu z přerušení, nemoci a podobně. Nebude to jednoduché, spoustu hráčů už nebude mít chuť a také budou o téměř 2 roky starší.

Po nějakém rozvolnění by mělo být také přistoupeno ke korunování vítěze JHL 2019-20, jímž se premiérově stane HC Libáň. Bohužel nebylo možné finále dohrát ani v náhradních termínech, a tak nemá smysl, dnes již předminulou sezonu, nějak dále protahovat a finále HC Libáň - Revival bude prohlášeno za skončené za stavu 1-0 právě pro Libáň.

Se všemi, kdo vydrží se budu těšit naviděnou na podzim, dá-li pánbůh ...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Reklama

hokej-reklama 250x400px

rek

Facebook