FOTO JHL na Zonerama

Kan. bodování Play-off

Partner kan. bodování

Základní část - TOP 10

Rozpis utkání

 

SKUPINA N - 1
8. kolo Sklepy TEAM N.P.   Libáň odloženo
             
9. kolo Revival   Libáň pátek 8.2.2019 20:15
9. kolo Vapos Jičín   Sklepy TEAM N.P. sobota 9.2.2019 17:00
10. kolo Sklepy TEAM N.P.   Revival pátek 15.2.2019 20:15
10. kolo Vapos Jičín   Libáň neděle 17.2.2019 10:30
11. kolo Libáň   Sklepy TEAM N.P. sobota 23.2.2019 17:00
11. kolo Revival   Vapos Jičín pondělí 25.2.2019 19:30
SKUPINY B - 1, B - 2
8. kolo Gema Jičín   Robousy sobota 2.2.2019 17:00
8. kolo Kopidlno   Holín neděle 3.2.2019 10:40
8. kolo Blata   Řáholec neděle 3.2.2019 15:30
8. kolo Divočáci   Žraloci Jičín neděle 3.2.2019 17:45
8. kolo Podchlumí D. Voda   volno      
9. kolo Old Legends   Podchlumí D. V. pondělí 4.2.2019 19:30
9. kolo Robousy   Kopidlno úterý 5.2.2019 20:30
9. kolo Železnice   Žraloci Jičín středa 6.2.2019 19:45
9. kolo Divočáci   volno      
9. kolo Řáholec   Gema Jičín neděle 10.2.2019 10:45
9. kolo Holín   Blata pondělí 11.2.2019 19:30
10. kolo Podchlumí D. Voda   Železnice úterý 12.2.2019 20:30
10. kolo Gema Jičín   Kopidlno středa 13.2.2019 19:45
10. kolo Blata   Robousy neděle 17.2.2019 15:30
10. kolo Divočáci   Old Legends neděle 17.2.2019 17:45
10. kolo Řáholec   Holín pondělí 18.2.2019 19:30
10. kolo Žraloci Jičín   volno      
11. kolo Kopidlno   Blata úterý 19.2.2019 20:30
11. kolo Holín   Gema Jičín středa 20.2.2019 19:45
11. kolo Železnice   Divočáci sobota 23.2.2019 10:30
11. kolo Robousy   Řáholec neděle 24.2.2019 10:45
11. kolo Žraloci Jičín   Podchlumí D. V. úterý 26.2.2019 20:30
11. kolo Old Legends   volno      
SKUPINA N - 2
3. kolo Železnice Holín pátek 14.12.2018 20:15
3. kolo Old Legends Robousy neděle 16.12.2018 19:30
3. kolo Blata volno
3. kolo Řáholec Podchlumí D. Voda úterý 18.12.2018 20:30
3. kolo Gema Jičín Divočáci pátek 21.12.2018 19:00
3. kolo Kopidlno Žraloci Jičín sobota 22.12.2018 10:30
4. kolo Podchlumí D. Voda Železnice neděle 23.12.2018 16:00
4. kolo Blata Gema Jičín neděle 23.12.2018 18:15
4. kolo Holín Řáholec sobota 29.12.2018 17:00
2. kolo Old Legends Divočáci sobota 29.12.2018 19:15
4. kolo Robousy Kopidlno neděle 30.12.2018 16:30
4. kolo Divočáci volno
4. kolo Žraloci Jičín Old Legends středa 2.1.2019 19:45
5. kolo Žraloci Jičín Gema Jičín sobota 5.1.2019 10:45
5. kolo Blata Řáholec sobota 5.1.2019 17:00
5. kolo Robousy volno
5. kolo Divočáci Železnice neděle 6.1.2019 10:30
5. kolo Holín Old Legends neděle 6.1.2019 19:30
5. kolo Podchlumí D. Voda Kopidlno pondělí 7.1.2019 19:45
6. kolo Gema Jičín Robousy úterý 8.1.2019 20:30
1. kolo Blata Old Legends neděle 13.1.2019 10:30
6. kolo Řáholec Divočáci neděle 13.1.2019 17:45
6. kolo Žraloci Jičín volno
6. kolo Kopidlno Holín pondělí 14.1.2019 19:30
6. kolo Železnice Blata úterý 15.1.2019 20:30

Buď s Bohem, Jarko !!

Reklama

hokej-300x300

a-zstavba

Svob1

rek

Facebook