FOTO JHL na Zonerama

Partner Play-off

Partner kan. bodování

Pohár ESPIRITS pro Ondřeje Kohouta

Prestižní Pohár ESPIRITS, pro nejproduktivnějšího hráče nadstavbové části mezi TOP týmy, získal stejně jako v sezoně 2016-17 Ondřej Kohout z Libáně.

Potřeboval k tomu získat 25 bodů, kterých dosáhl 8 utkáních (15+10). Na druhém místě skončil Petr Plecháč, jeho týmový kolega a obhájce trofeje David Musil skončil s 19 body v extrémně vyrovnané tabulce na 6. místě.

 

 

Letošní nadstavbová část, tedy 12 utkání pro každý tým, byla z hlediska produktivity hráčů extrémně vyrovnaná. Hráč na 15. místě ztratil na třetího jen 4 body.

Ondřej Kohout se v posledních čtyřech letech podělil o tuto trofej s Davidem Musilem rovným dílem. Letos mu k trofeji výrazně pomohla dvě utkání proti Revivalu, ve kterých zaznamenal hned 14 bodů.

Co se celkové produktivity týká, zvítězil Jarda Hlavatý z Holína. Ondřeje kohouta na druhém místě předčil o pouhé 3 body, když posbíral 56 kanadských bodů (27 gólů, 29 asistencí) během 15 utkání. Oproti předchozím dvěma letům stačilo na vítězství výrazně méně, v loni zaznamenal Tomáš Sedláček z Blat 77, o rok dříve dokonce 103 bodů.

Zde je přehled TOP 15 v Poháru ESPIRITS

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Buď s Bohem, Jarko !!

Reklama

hokej-reklama 250x400px

rek

Facebook