FOTO JHL na Zonerama

Partner kan. bodování

JVM Cup v kategorii "Standard" ovládli Tuleni z Bydžova

Ve velmi prestižní záležitost se proměnil jinak hlavní myšlenkou poklidný Memoriál Jarky Václava v kategorii JHL Standard. Druhou sobotu po sobě patřil jičínský zimní stadion třetímu ročníku Memoriálu a k vidění byli hosté zblízka i zdaleka.

Stejně jako v kategorii Veteránů se představilo šest týmů, jičínské týmy Vapos a Revival, původem smíšený tým Easy Life (Jičín + Ml. Boleslav), Tuleni Nový Bydžov, HC Diablos Jaroměř a Rebel Arena Havlíčkův Brod.

O stupně vítězů nakonec bojovala trojice Revival, Vapos a Tuleni, a protože Revival těsně prohrál obě utkání s hlavními soupeři, mohl si zahrát jen o 3. místo. To nakonec po výhře 7-1 nad Rebely získal, ale třetí titul v řadě nezískal. O něj se totiž poprali, a to doslova, týmy Tuleňů a Vaposu. Vypjate finále po dvaceti minutách gól nepřineslo, a tak rozhodly samostatné nájezdy a v nich jediný střelec Jiří Fiala z novobydžovského týmu.

Tuleni tak zvítězili a při své premiérové účasti si odvezli vítězný pohár. Oba turnaje se všeobecně vydařily a pokud vše půjde dobře, Memoriál se příští rok dočká dalšího pokračování.

Pan Václav Krátký opět pořídil z turnaje úžasné fotografie, které naleznete na této adrese. Po dokončení bude uveřejněn trdiční dokument o tomto skvělém podniku.

Třetí ročník mezi veterány pro Starou Gardu

V sobotu se uskutečnil již třetí ročník Jarka Václav Memorial Cupu. Tedy alespoň jeho polovina. Ta druhá, ve standardní kategorii, je na programu tuto sobotu 5. října.

V kategorii veteránů se představilo 6 týmů z Jičína i okolí a nabídli přítomným přihlížejícím velmi zajímavé zážitky. V turnaji nechyběli Old Legends Spirit ani Kopidlno, kteří se zúčastnili obou předešlých ročníku. Tentokrát je doplnil Podskalan Podhradí, Ronal Jičín, Grey Grizzlies Hořice a vítěz úvodního ročníku Stará Garda Lomnice.

Do večerního finále se probojovaly poslední dva jmenované týmy a ve strhujícím závěru ukradl gólem 5 sekund před koncem vítězství pro Starou Gardu Lomnice Martin Bartoš. Třetí místo možná trochu překvapivě patřilo Ronalu.

Krásné fotografie v hojném počtu pořídil z tohoto hokejového setkání pan Václav Krátký (za což velice děkujeme) a naleznete je na této adrese.

 

Nový 25. ročník odstartuje 2. října

V pořadí již 25. ročník Speditrans Jičínské hokejové ligy se blíží. První utkání odstartuje již 2. října. O titul se letos bude prát 14 týmů. Své působení ukončili Old Legends Spirit.

Základní skupiny budou mít toto složení A: Sklepy TEAM, Vapos Jičín, Holín, Kopidlno, Blata, Železnice, Divočáci, B: Libáň, Revival, Řáholec Jičín, Robousy, Gema Jičín, Podchlumí, Žraloci Jičín

Tým HC Divočáci končí v JHL

Nejmladší účastník JHL tým HC Divočáci, který se za přispění hráčů pocházejících od Hořic transformoval z týmu HC Lužany, končí po jediné sezoně ve Speditrans JHL.

V loňské sezoně obsadil konečné 13. místo a nepostoupil do Play-off. Důvodem byl malý počet hráčů, se kterým mohl klub počítat do sezony. Následně klub s přispěním hráčů z dalších týmů JHL přihlásil sousední Hokejovou Hobby Ligu v Nové Pace.

Soutěž tak letos přišla již o druhý tým (tím prvním byli Old Legends Spirit) a bude mít 13 účastníků.

Z toho důvodu bylo nutno pozměnit hrací systém, jeho novou podobu naleznete v sekci "Hrací Směrnice 2019-20".

Ročenka JHL 2018-19 k dispozici

Byla dokončena a uveřejněna Ročenka 24. ročníku Speditrans JHL. Po startu nové sezony budou ještě aktualizovány fotografie laureátů, především poháru ESPIRITS.

Ke stažení je tradičně ve formátu PDF při kliknutí na obrázek.

Buď s Bohem, Jarko !!

Reklama

hokej-300x300

a-zstavba

Svob1

rek

Facebook