Kalendář zápasů

FOTO JHL na Zonerama

Partner kan. bodování

Web účastníků JHL


kopidlno

 

 

BISON hrdým partnerem JHL

Zástupci firmy BISON, zabývající se výrobou sportovního oblečení, dresů a doplňků, a Jičínské hokejové ligy se dohodli na pokračování mnohaleté spolupráce.

Vítězný tým se tak i letos může těšit na zajímavé dárky s motivy šampionů JHL

HOKEJOVÉ DRESY – ZKUŠENOSTI NIČÍM

NENAHRADÍŠ.

Hokejové dresy z výroby Bison Sportswear mají již téměř dvacetiletou tradici.
Naše dlouholeté působení v tomto sportu nám přineslo neocenitelné zkušenosti, díky kterým jsme schopni našim zákazníkům nabídnout opravdu tu nejlepší, prověřenou kvalitu.

Profesionální hokejové dresy z výroby Bison Sportswear splňují nejnáročnější, extraligové požadavky. Nabízíme různé varianty střihového provedení, všití ventilačních prvků, atraktivních límečků a dalších, důležitých detailů.

Naše dresy expedujeme nejen k nejlepším profesionálním, hokejovým týmům v ČR, ale našly si cestu i do severských zemí, jako je Švédsko, Finsko a Norsko. Narazíte na ně také ve Spojených státech a Kanadě. V těchto tradičně hokejových zemích oceňují především kvalitu našich materiálů, originální, dobře padnoucí střihy a precizní provedení.

Hokejové dresy musí být odolné, pohodlné a snadno rozpoznatelné během rychlé hry. To všechno dobře víme, proto u nás kromě kvalitního provedení získáte také originální design dresů.

Příprava grafického designu hokejových dresůsublimačních hokejových štulpen, převlečných kalhot, hokejových riban a také veškerého týmového oblečení je Bison Sportswear zdarma!

Neváhejte a a prohléděte si naši nabídku hokejových dresů.

Mrkněte nejdříve do přehledné nabídky možných variant provedení hokejových produktů, kterou jsme pro vás připravili. Najdete tam možnosti střihového provedení hokejových dresů, štulpen, riban a převlečných kalhot.

 

Pro přípravu designu vašich dresů můžete vybírat z předpřipravencýh hokejových designů, nebo si zkusit sami navrhnout design svých hokejových dresů.

Pokud si nevíte rady, stačí nás kontaktovat.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Buď s Bohem, Jarko !!

Speditrans JHL - tabulka

#Skupiny A, BPts.
1 HC Vapos Jičín 10
2 HC Sklepy Team 8
3 HC Holín 5
4 HC Blata 5
5 HC Kopidlno 2
6 SHC Železnice 0
7 HC Revival 10
8 HC Libáň 8
9 HC Gema Jičín 7
10 HC Řáholec Jičín 5
11 ZD Podchlumí DV 3
12 HC Robousy 2
13 HC Žraloci Jičín 1

Reklama

hokej-reklama 250x400px

rek

Facebook