Kalendář zápasů

FOTO JHL na Zonerama

Partner kan. bodování

Web účastníků JHL


kopidlno

 

 

JVM Cup v kategorii "Standard" ovládli Tuleni z Bydžova

Ve velmi prestižní záležitost se proměnil jinak hlavní myšlenkou poklidný Memoriál Jarky Václava v kategorii JHL Standard. Druhou sobotu po sobě patřil jičínský zimní stadion třetímu ročníku Memoriálu a k vidění byli hosté zblízka i zdaleka.

Stejně jako v kategorii Veteránů se představilo šest týmů, jičínské týmy Vapos a Revival, původem smíšený tým Easy Life (Jičín + Ml. Boleslav), Tuleni Nový Bydžov, HC Diablos Jaroměř a Rebel Arena Havlíčkův Brod.

O stupně vítězů nakonec bojovala trojice Revival, Vapos a Tuleni, a protože Revival těsně prohrál obě utkání s hlavními soupeři, mohl si zahrát jen o 3. místo. To nakonec po výhře 7-1 nad Rebely získal, ale třetí titul v řadě nezískal. O něj se totiž poprali, a to doslova, týmy Tuleňů a Vaposu. Vypjate finále po dvaceti minutách gól nepřineslo, a tak rozhodly samostatné nájezdy a v nich jediný střelec Jiří Fiala z novobydžovského týmu.

Tuleni tak zvítězili a při své premiérové účasti si odvezli vítězný pohár. Oba turnaje se všeobecně vydařily a pokud vše půjde dobře, Memoriál se příští rok dočká dalšího pokračování.

Pan Václav Krátký opět pořídil z turnaje úžasné fotografie, které naleznete na této adrese. Po dokončení bude uveřejněn trdiční dokument o tomto skvělém podniku.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Buď s Bohem, Jarko !!

Speditrans JHL - tabulka

#Skupiny A, BPts.
1 HC Vapos Jičín 10
2 HC Sklepy Team 8
3 HC Holín 5
4 HC Blata 5
5 HC Kopidlno 2
6 SHC Železnice 0
7 HC Revival 10
8 HC Libáň 8
9 HC Gema Jičín 7
10 HC Řáholec Jičín 5
11 ZD Podchlumí DV 3
12 HC Robousy 2
13 HC Žraloci Jičín 1

Reklama

hokej-reklama 250x400px

rek

Facebook