Nadstavbová část opět přinese zajímavý hokej

Kalendář zápasů

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

FOTO JHL na Zonerama

Partner kan. bodování

Web účastníků JHL


kopidlno

 

 

Nadstavbová část opět přinese zajímavý hokej

Základní část, kde se mohli poměřit soupeři z loňského Přeboru a Soutěže se kvapem blíží ke konci. Zbývá odehrát ještě čtyři utkání, ale vše podstatné je již rozhodnuto.

Do Skupiny N-1 postoupí na 99 % pouze 5 týmů, a to z důvodu toho, že ve Skupině B původně favorizovaný Řáholec postup odmítl.

Fotografie od p. Josefa Hlaváčka z utkání Libáň vs. Blata a Vapos vs. Žraloci naleznete na Zoneramě.

 

Řáholec, jako tým nově vzniklý "sloučením" Divé Báry a Zmijozelu, nepředváděl v základní části špatné výkony a dokonce si vyšlápl i na Vapos. Utkání rozhodl pěti body Jarda Vaníček.

Jenže v posledních utkáních jsme "borce" z Nového Bydžova, které jsme mohli loni vídat v sestavě rovněž zaniklých Chomutic, v sestavě hledali marně. Během dosavadních zápasů tak odehrál 2 zápasy Vaníček, po jednom Gottwald a Petr. I z toho důvodu přišla porážka 1-2 od Kopidlna, které si "jistotu nepostupu" vybojovalo s předstihem.

Tým Řáholce tak bez účasti těchto hráčů zhodnotil svou výkonost jako nedostatečnou a zažádal o přehodnocení herního systému.

Další favorité postoupili bez potíží. Libáň opanovala svou skupinu hlavně díky vysokému vítězství 9-3 na Sklepy a v posledních utkáních ještě "na rozloučenou" nadělila 15-1 Gemě, 18-8 Blatům a naposledy 12-0 Železnici. Ofenzivní síla týmu je tak nepopiratelná.

Hned v závěsu skončily Sklepy TEAM a Holín. Sklepy pouze s porážkou od Libáně, Holín pak s remízou s vítězem Skupiny A a kontumační porážkou od Sklepů, čili na hřišti neporažen.

Ostudu si rozhodně neudělala dvojice Blata a Dobrá Voda. Blata krom postupující trojice porazila všechny soupeře a ve Skupině N-2 budou patřit k favoritům. Stejně tak i Dobrá Voda, která během léta posílila o několik hráčů a herně se nejlepším týmům dokázala vyrovnat.

Kdo výsledkově propadl byla Gema, která doposud porazila jen Železnici a s Lužany bude ještě bojovat o to, aby neskončila na posledním místě. 

Ve Skupině B s přehledem postoupil Revival a s mírným odstupem i Vapos, který podlehl ve výše zmíněném utkání Řáholci. V ostatních utkáních ale neměl větší problém a potvrdil předpoklady.

Příjemným překvapením byli Old Legends, kde největší zásluha patří brankáři Janu Tříškovi. Především díky němu dokázali Legendy remizovat s Řáholcem, porazit Kopidlno a Žraloky, a nebýt odevzdaného utkání proti Robousům, postup by jim nemohl uniknout. Ten však stejně jako u dalších týmů bohužel nebyl cílem.

Robousy doplatily na zranění i špatnou docházku a ztratily klíčové duely, zejména ten proti Žralokům byl tohoto tvrzení bolestným důkazem.

Základní část se vůbec nevydařila týmům Kopidlna a Žraloků. Prvně jmenovaní svou loni bezchybnou reputaci lehce napravili v posledním utkání proti Řáholci, kdy vydřeli výhru 2-1, i tak ale některé výkony neodpovídaly vítězi Okresní Soutěže 2016/17. Žraloky pak trápí špatná defenzíva i ofenzíva a třikrát už dostali přes 10 gólů. Ve čtyřech utkáních dali pouze 4 góly a nebýt třetí třetiny v utkání s oslabenými Robousy, byl by pohled na tabulky hodně smutný. Teď se o svou čest mohou ještě poprat proti Řáholci.

Nadstavbová část by měla přinést mnohem vyrovnanější zápasy a především méně gólů, které jsou sice kořením hokeje, ale stejně jako u koření ho v přílišných dávkách dokáží dost znechutit.

Začátek Nadstavbové části je 21. listopadu.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Buď s Bohem, Jarko !!

Speditrans JHL - tabulka

#Skupiny N-1, N-2Pts.
1 HC Sklepy Team 19
2 HC Libáň 13
3 HC Revival 11
4 HC Vapos Jičín 9
5 HC Holín 6
6 HC Řáholec Jičín 2
7 HC Kopidlno 16
8 HC Dobrá Voda 15
9 HC Blata 13
10 HC Gema Jičín 13
11 SHC Železnice 16
12 HC Žraloci Jičín 14
13 HC Robousy 9
14 Old Legends Spirit 8
15 HC Lužany 0

Reklama

hokej-300x300

a-zstavba

Svob1

rek

Facebook